Pakoštane apartmány Milovac | Domácí

Highslide JS
Apartmani Ana Milovac - Pakoštane.

Pakoštane apartmány Milovac se nachází přímo naproti písečné pláži Janice. Nabízíme 3 apartmány, plně vybavené pro hosty, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou u moře. Všechny apartmány mají satelitní TV a klimatizaci a kuchyň. Nabízíme také WI-FI internet. Ve dvoře parkování a grilování.

Pokud máte dotazy týkající se umístění a dispozici data, prosím pošlete e-mail. Vítejte v Pakoštane. Kontaktujte nás s důvěrou - Milovac apartmány jsou ideálním místem pro vaši dovolenou.

Highslide JS
Pakoštane - výlety do okolí.

Pakoštane se nachází v ideální poloze mezi krásným Jaderského moře a Vranské jezero. Tato pozice je Pakoštane skvělé místo pro hosty, kteří chtějí klidnou rodinnou dovolenou, a těmi, kteří preferují aktivní dovolenou. Cyklostezky, které projdou kolem celého jezera Vrana a rybaření na jezeře, jsou zárukou nezapomenutelné dovolené pro hosty, kteří hledají aktivní dovolenou.

Jen Pakoštane letní plný událostí, zábavných.Nabídka sportovních zařízení v samém Pakoštane. Pakoštane je spojen trajektem na nedaleký ostrov vyšívání Vrgada, oblíbenou destinací pro den plavce. Na plážích Pakoštane je možno pronajmout loďku, takže si můžete samostatně objevovat krásy Pakoštanskih nedaleké ostrůvky. Objevte krásu a Vám Pakoštane a okolí národních parků a města s bohatým historickým dědictvím Vítejte na Pakoštane.

Highslide JS
Pakoštane.
Highslide JS
Pakoštane.
Highslide JS
Pakoštane.
Highslide JS
Pakoštane.
Highslide JS
Exkurze loď.
Highslide JS
Vransko jezero.
Highslide JS
Zadar.
Highslide JS
Zadar.

Galerie fotky Fotoalbum Apartmány v Pakoštane

Highslide JS
Apartmány Milovac Pakoštane - pohled z ulice.
Highslide JS
Apartmány Milovac Pakoštane - pohled z nádvoří.
Highslide JS
Pakoštane - beach Janice.
Highslide JS
Pohled z balkonu - beach Janice.
Highslide JS
Milovac Apartments - Pokoje.
Highslide JS
Apartmány Milovac - kuchyň.

Apartmány Milovac O nás - Apartmány Milovac .

Milovac apartmány se nachází v rodinném domě v Pakoštane, pouhých 40 metrů od krásné písečné pláže Janice. Nabízíme dva klimatizované apartmány, plně vybavené pro pohodlnou dovolenou. Ve dvoře parkování a grilování. Vítejte v Pakoštane.

KontaktKontaktní údaje - Apartmány Milovac Pakoštane

Máte-li otázky, nebo chcete rezervovat byt, můžete nás kontaktovat e-mailem a telefonicky. Reagujeme na všechny dotazy.

Kontakt: Ana Milovac
Mobitel: 00385 98 635 584
E-mail: info@pakostane-milovac.com