Pakostane apartamenty Milovac | Dom

Highslide JS
Pakostane apartamenty Milovac.

Pakostane apartamenty Milovac znajdują się po drugiej stronie plaży Janice. Oferujemy 3 apartamenty, w pełni wyposażone dla gości, którzy chcą miło spędzić urlop nad morzem. Wszystkie apartamenty wyposażone są w telewizję satelitarną i klimatyzację i kuchnię. Oferujemy również Wi-Fi Internet. Na parkingu na dziedzińcu i grillem.

Jeśli masz pytania dotyczące lokalizacji i dostępnych terminów, prosimy wysłać e-mail. Witamy w Pakostane. Kontakt z ufnością - Milovac apartamenty są idealnym miejscem na wakacje.

Highslide JS
Pakostane - Wycieczki w regionie.

Pakostane w doskonałej lokalizacji pomiędzy pięknym Adriatyku i Jezioro Vrana. Takie stanowisko sprawia Pakoštane doskonałym miejscem dla gości, którzy chcą spędzić spokojne wakacje rodzinne i tych, którzy preferują aktywny wypoczynek. Ścieżki rowerowe, które przechodzą wokół całego jeziora Vrana i wędkowania na jeziorze co gwarantuje niezapomniane wakacje dla osób szukających aktywnego wypoczynku.

Wystarczy Pakoštane lato pełne wydarzeń, rozrywki.Oferta obiektów sportowych w samym Pakostane. Pakoštane połączone promem na pobliską wyspę haftu Vrgada, ulubione miejsce pływaków dni. Na plażach Pakostane można wypożyczyć łódkę, więc można samodzielnie odkryć piękno Pakoštanskih pobliżu wysepki. Odkryj piękno i ty Pakostane i pobliskich parków narodowych i miasta z bogatym dziedzictwem historycznym Witamy Pakostane.

Highslide JS
Pakostane.
Highslide JS
Pakostane.
Highslide JS
Pakostane.
Highslide JS
Pakostane.
Highslide JS
Wycieczka łodzią.
Highslide JS
Vransko jezioro.
Highslide JS
Zadar.
Highslide JS
Zadar.

Galeria zdjęć Apartamenty albumu fotograficznego w Pakostane

Highslide JS
Pakostane Apartamenty Milovac - Widok z ulicy.
Highslide JS
Pakostane Apartamenty Milovac - Zobacz z podwórka.
Highslide JS
Pakostane - Janice plaża.
Highslide JS
Widok z tarasu - Janice plaża.
Highslide JS
Pakostane Apartamenty Milovac - pokój.
Highslide JS
Pakostane Apartamenty Milovac - kuchnia.

Apartamenty Milovac O nas - Apartamenty Milovac .

Apartamenty Milovac znajdują się w rodzinnym domu w Pakostane, zaledwie 40 m od pięknych, piaszczystych plaż Janice. Oferujemy dwie klimatyzowane apartamenty, w pełni wyposażone na komfortowy wypoczynek. Na parkingu na dziedzińcu i grillem. Witamy w Pakostane.

KontaktInformacje kontaktowe

Jeśli masz pytania lub chcesz zarezerwować apartament, możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail i telefon. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Kontakt: Ana Milovac
Telefon: 00385 98 635 584
E-mail: info@pakostane-milovac.com